Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie X

O firmie

 Przedsiębiorstwo Informatyczne Softart istnieje od 1989 roku.

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie firmą. Od ponad 20 lat oferujemy klientom naszą wiedzę, kompetencje i zaangażowanie. Zawsze staramy się zaproponować rozwiązania na miarę potrzeb naszych klientów...
 
     Jesteśmy autorami wielu różnych programów autorskich wspomagających działalność handlową i biznesową. Nasze produkty programowe stosowane są z powodzeniem przez liczne grono naszych klientów. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone i dostosowane do potrzeb naszych klientów technologie. Oferowane przez nas rozwiązania, pozwalają naszym Klientom pracować efektywniej i wydajniej. Gwarantują szybki dostęp do informacji, oraz dostarczają wydajne i efektywne narzędzia do analiz.
 
     Od wielu lat oferujemy produkty wykorzystujące automatyczną identyfikacje pojazdów. Automatyczne odczytywanie tablic rejestracyjnych pojazdów pozwala na ewidencję wjazdów i wyjazdów, pomiar czasu obecności pojazdów w obiekcie czy też analizę statystyczną regionalnego pochodzenia pojazdów odwiedzających obiekt (parking, galerię handlową czy firmę). Oferujemy możliwość wykorzystania tej funkcjonalności w dowolnym systemie firmowym użytkownika, dostarczając indywidualne moduły integrujące z systemem firmowym eksploatowanym przez użytkownika.
 
  W 2002 roku do naszej oferty włączyliśmy system klasy ERP Microsoft Dynamics NAV (dawna nazwa NAVISION).
         Po podpisaniu umowy z firmą Microsoft i przejściu cyklu szkoleń, jako jedyni na Opolszczyźnie uzyskaliśmy status Microsoft Certified Business Solutions Partner w zakresie systemu NAVISION.  Oznacza to, że nasza firma uzyskała wymagane uprawnienia do promowania, wdrażania i serwisu oprogramowania Microsoft Dynamics NAV. Od 2014 roku mamy umowę Master VAR z czołowym polskim dystrybutorem systemu Dynamics NAV firmie IT.INTEGRO

     Obecnie z powodzeniem zajmujemy się rozwojem, wdrożeniami oraz serwisem eksploatacyjnym tego systemu i mamy na swoim koncie kilkadziesiąt wdrożeń w różnych branżach.
      Naszym klientom zawsze służymy naszą wiedzą, praktyką, doświadczeniem i pasją w celu najlepszego dostosowania oprogramowania do ich specyficznych potrzeb.
     Aby zapoznać się ze specyfiką działalności firmy Softart, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

 

Microsoft
Microsoft Dynamics
Microsoft .net
Microsoft Dynamics NAV
Menu Strony