Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie X

Rozwiązania dedykowane

        Na początku lat 90-tych pisaliśmy programy dla systemu MS DOS. Programy te, po wielu różnych modyfikacjach i aktualizacjach, nadal działają u niektórych naszych klientów. Cieszą się opinią szybkich i stabilnych programów, do których wielu użytkowników bardzo się przyzwyczaiło. Dzisiaj nie przybywa już nowych klientów chcących pracować w tej technologii, ale póki będą użytkownicy naszych programów napisanych pod DOS, będziemy te programy aktualizować i serwisować.

 

        Obecnie tworzymy i rozwijamy oprogramowanie pracujące w środowisku systemów Windows. Do tworzenia programów wybraliśmy narzędzia firmy Microsoft - Visual Studio .NET. Tworzone przez nas oprogramowanie bardzo mocno integruje się z komponentami i innymi programami systemu Windows, takimi jak MS Outlook, MS Word, MS Excel... Nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w wielu kursach i szkoleniach dla programistów, przez co doskonalą swój warsztat i umiejętności aby sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom naszych klientów.

 

        Podejmujemy się realizacji dedykowanego oprogramowania zrealizowanego zgodnie z oczekiwaniami klienta, wykorzystującego najnowsze technologie i urządzenia informatyczne. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami sprzętu i urządzeń, aby móc zaoferować naszym klientom najnowszą technologię i najnowocześniejsze rozwiązania ich potrzeb.

Microsoft
Microsoft Dynamics
Microsoft .net
Microsoft Dynamics NAV
Menu Strony